Merhaba Web Sitemize Hoş Geldiniz. Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Çalışma Günleri : Hafta İçi Hergün 08:00-18:00
  Telefon : +90- 258 263 33 30

Kalite Politikamız

service-3     Gülüşünüzü Yeniden Tasarlıyoruz..

Kalite anlayışımız, yüzde yüz hijyenik bir ortamda,  yüksek kalite standardında malzemeler kullanılarak, profesyonellerce yapılan tedavilerdir. Bizim için profesyonellik hastayla sıcak bir iletişim kurarak, hastanın tedavi ihtiyaçlarını doğru bir şekilde karşılayabilmek için, doğru bir teşhisle başlar. Doğru teşhis ve hastaya özel tedavi planlaması, her biri alanında uzmanlaşmış hekimler tarafından yapılmalıdır. Tedavi işlemleri yapılırken son teknolojinin ve kaliteli ürünlerin kullanılması yapılan işin kalitesini belirler.

Tedavinin kalitesini belirleyen kriterimizden biri de, ağzın bütün olarak değerlendirilmesiyle yapılan tedavi planlamasıdır. Yani planlama hastanın o anki şikayetini gidermek odaklı olmamalıdır. Elbette şikâyet giderilmeli ancak, tedavi aşamalarında atılan her adım bütünüyle sağlıklı bir ağız yaratmak adına olmalıdır.

Tedavilerin kaliteli olabilmesi için multidisipliner çalışma prensiplerini esas alıyoruz. Bu çerçevede detaylı muayene ve dokümantasyon işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Tedavilerin uzun soluklu olabilmesi için hastaların ağız sağlığı konusunda eğitimini yapıyoruz. Tedavilerin kalıcılığı, oral hijyenin maksimum düzeyde olmasıyla mümkün olduğu için, hastalarımızı bu konuda detaylı bir şekilde bilinçlendiriyoruz. Ağzın genel sağlığını belirleyen diş eti tedavilerine öncelik veriyoruz. Aktif çürüklerin eliminasyonu ile tedaviye davam ediyoruz. Bu şekilde tümüyle ağız sağlığına kavuşmuş bireylerde fonksiyon ve estetiği inşa ediyoruz.

Sektörümüzle ilgili gerek ulusal, gerekse uluslararası yayınlanmış ve yürürlüğe girmiş tüm yönetmelik, yasa ve kanunlara istinasız uymaktayız.

Tüm tedavi ihtiyaçları ile buluşmuş olarak ve yapılan tedaviden memnun bir  şekilde kliniğimizden ayrılan hastalar,  kalite hedefimizin gerçekleştiğinin işaretidir.