Hakkımızda

Dr. Ali Çomut

Uzmanlık :

İmplant ve Periodontoloji

Eğitim:

Selcuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

Çalışma Saatleri:

Hafta İçi Hergün

Hakkında

1982 Denizli doğumludur. Denizli Anadolu Lisesini bitirdikten sonra girdiği Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 2005 yılında ikincilikle mezun olmuştur.
Daha sonra aynı yıl yine Selcuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji A.B.D.’da doktora çalışmalarına başlamış ve 2008 yılında bir yıl süre ile Medical University of Warsaw’da çalışmalarına devam etmiştir. 2010 yılında Doktora-Uzmanlığını alarak mezun olmuştur. “European Federation of Periodontology” ,“International Academy of Peridontology” ve “Türk Periodontoloji” üyesi olup,

İngilizce bilmektedir. Yurt dışında ve içinde özellikle cerrahi implantoloji ve periodontal cerrahi başta olmak üzere bir çok diş hekimliği kursuna katılmıştır. Muayenehanesinde ileri periodontal hastalıkların tedavisi, kemik grefti uygulamaları, dişeti şekil bozukluklarının estetik olarak düzenlenmesi ve ağırlıklı olarak Dental implantoloji üzerinde çalışmaktadır.

Görev Yerleri

  • Şuan kendi muayenehanesinde hizmet vermektedir.
Ücretsiz Danışma

Kalite Politikamız

Kalite anlayışımız, yüzde yüz hijyenik bir ortamda,  yüksek kalite standardında malzemeler kullanılarak, profesyonellerce yapılan tedavilerdir. Bizim için profesyonellik hastayla sıcak bir iletişim kurarak, hastanın tedavi ihtiyaçlarını doğru bir şekilde karşılayabilmek için, doğru bir teşhisle başlar. Doğru teşhis ve hastaya özel tedavi planlaması, her biri alanında uzmanlaşmış hekimler tarafından yapılmalıdır. Tedavi işlemleri yapılırken son teknolojinin ve kaliteli ürünlerin kullanılması yapılan işin kalitesini belirler.

Tedavinin kalitesini belirleyen kriterimizden biri de, ağzın bütün olarak değerlendirilmesiyle yapılan tedavi planlamasıdır. Yani planlama hastanın o anki şikayetini gidermek odaklı olmamalıdır. Elbette şikâyet giderilmeli ancak, tedavi aşamalarında atılan her adım bütünüyle sağlıklı bir ağız yaratmak adına olmalıdır.

Tedavilerin kaliteli olabilmesi için multidisipliner çalışma prensiplerini esas alıyoruz. Bu çerçevede detaylı muayene ve dokümantasyon işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Tedavilerin uzun soluklu olabilmesi için hastaların ağız sağlığı konusunda eğitimini yapıyoruz. Tedavilerin kalıcılığı, oral hijyenin maksimum düzeyde olmasıyla mümkün olduğu için, hastalarımızı bu konuda detaylı bir şekilde bilinçlendiriyoruz. Ağzın genel sağlığını belirleyen diş eti tedavilerine öncelik veriyoruz. Aktif çürüklerin eliminasyonu ile tedaviye davam ediyoruz. Bu şekilde tümüyle ağız sağlığına kavuşmuş bireylerde fonksiyon ve estetiği inşa ediyoruz.

Sektörümüzle ilgili gerek ulusal, gerekse uluslararası yayınlanmış ve yürürlüğe girmiş tüm yönetmelik, yasa ve kanunlara istinasız uymaktayız.

Tüm tedavi ihtiyaçları ile buluşmuş olarak ve yapılan tedaviden memnun bir  şekilde kliniğimizden ayrılan hastalar,  kalite hedefimizin gerçekleştiğinin işaretidir.

Hızlı Hizmet

Kliniğimize gelen tüm hastalarımız randevu sistemine dahil edilir ve her hangi bir bekleme olmadan hızlı bir şekilde tedavi edilir.

Uzman Ekip

Kliniğimizde çalışan tüm personeller alanında uzman ve deneyimli personellerdir.

Makul Fiyatlar

Tedaviniz süresince sizi sürpriz fiyatlarla karşılaştırmıyoruz. Tedavi öncesinde gerekli tedaviniz için en makul fiyatları çıkarıyoruz.

Sorunsuz Tedavi

Kliniğimizde ki tüm hastalar tedavi öncesinde 3 boyutlu cihazlar ile röntgen filmleri çekilerek her tedavi sırasında her hangi bir soruna yer verilmez.

Modern Teknoloji

Kliniğimizde en son çıkan modern teknolojiler ile donatılmış cihazları kullanarak tedavinizi en üst kalitede yapmaya özen gösteriyoruz.

Çalışma Saatleri

Kliniğimizden hafta içi her gün mesai saatleri içerisinden ister telefonla ister kliniğimize gelerek danışma veya tedavi alabilirsiniz.